Сторінка на стадії наповнення.

Зустріч учнів 9 класів Набутівської ТГ.

2 травня  в Авторському О.А.Захаренка ліцеї відбулася зустріч учнів 9 класів Набутівської ТГ. Вітальна група ліцею подарувала нашим гостям чудові поетичні рядки та сучасну пісню. Знайомство дітей відбулося у формі тренінгу « Знайомство», який захоплююче провела заступник директора з навчально-виховної роботи Городиська С.В. Класний керівник 9 класу Мережа Тетяна Володимирівна провела майстер-клас з виготовлення патріотичного браслету. Цікаво розповіли про свої навчальні кабінети вчителі Кириленко Л.В. ,Бабенко Т.В., Жужуленко Р.П.

11:37 02.05.2024

30 квітня - день пам'яті Олександра Антоновича Захаренка.

30 квітня - день пам'яті Олександра Антоновича Захаренка. Цього дня майбутні випускники ліцею відвідали могилу педагога, поклали квіти та вшанували пам'ять відомого українського вчителя. З розповіді класного керівника дізналися ,якою людиною був Олександр Антонович у повсякденному шкільному житті.

11:34 30.04.2024

Вітаємо з нагородою .

Вітаємо з нагородою ученицю 10 кл. Гаркушу Діану,за ІІ місце у регіональній виставці- конкурсі дитячих малюнків " Я люблю Україну!". Бажаємо натхнення та нових перемог!

11:25 29.04.2024

Зустріч працівників ліцею з керуючою територіально відокремленого відділення Черкаського обласного управління АТ « Ощадбанк»

Сьогодні в Авторському О.А.Захаренка ліцеї відбулася зустріч працівників ліцею з керуючою територіально відокремленого відділення Черкаського обласного управління АТ « Ощадбанк» Шевченко Галиною Олександрівною.

11:06 25.04.2024