A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Авторський Олександра Антоновича Захаренка ліцей

Набутівської сільської ради
Черкаської області

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально – технічне забезпечення закладу.

Авторський Олександра Антоновича Захаренка ліцей Набутівської сільської ради Черкаської області заснований у 1957. Заклад розташований за адресою: Черкаська область, Корсунь-Шевченківський район, с.Сахнівка вул.Героїв Майдану, 271.

Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно – гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення сесії Набутівської сільської ради №7-17 /VII від 25 червня 2021року. Територія закладу становить 2055 м2, огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно – гігієнічному стані.

Для реалізації навчально – виховного процесу в ліцеї наявні 13 класних кімнат дя учнів 5-11класів та 5 навчальних кабінетів для 1-4 класів, спортивна зала, танцювальна зала, кабінет творчості, їдальня на 60 посадочних місць, роздягальня для учнів, роздягальні для учнів на уроках фізичної культури , майстерня з трудового навчання, центр учнівського самоврядування, музей,шкільний тир, спортивний майданчик, на якому знаходиться футбольне поле, спортивні споруди.

Загальна площа спортивного майданчика складає95 м2, він огородж. Використовується для навчання учнів ліцею такі кабінети. У закладі наявні: - 1 кабінет української мови та літератури; - 1 кабінети зарубіжної літератури; - 1кабінети математики; - 1 кабінети іноземної мови; - 1 кабінет історії та правознавства - 1 кабінет географії; - 1 кабінет біології; - 1 кабінет фізики; - 1 кабінет хімії; - 1кабінети інформатики; - 1 кабінет художньої культури.

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет логопеда, медичний пункт, кабінет директора, кабінетзаступника директора, кабінет педагога організатора, навчальні лабораторії: фізики, хімії, ; 2 приміщення технічного персоналу. У закладі працює кабінетнформатики . У даному кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (9+1) з ліцензованим програмним забезпеченням, комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet. Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно – затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

У школі працюють 3 точки доступу до мережі Інтернет через Wi – Fi технології. Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером зі швидкістю 10 Мбіт/с. Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами. Усі навчальні приміщення мають доступ до мережі Інтернет та можливість використання вільної зони Wi-Fi.

Основними напрямками діяльності ліцея в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення ліцея; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіа теки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за №601 від 20.07.2004 р. Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за №1/12-1459 та затвердженні Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001р. за №63, в них створено необхідні умови для занять.

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів. У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнати видачі та зберігання літератури. Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2021 року нараховує10273 екземпляр. З них навчальних підручників 1583 і художня література 8790екзеплярів.Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

З метою чіткої організації режиму дня, який відповідає віковим нормам учнів, збереження здоров’я й попередження харчових та інфекційних захворювань, у школі організовано гаряче та буфетне харчування учнів 1-11-х класів у шкільній їдальні. Безпечні умови життєдіяльності закладу забезпечує встановлений програмно-апаратний комплекс , який допомагає батькам проконтролювати присутність їхньої дитини в школі. У закладі є 10-ть внутрішніх туалетів. В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, вручну підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень