A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Авторський Олександра Антоновича Захаренка ліцей

Набутівської сільської ради
Черкаської області

10-й клас Технології

Дата: від до Скинути

16 травня ,трудове навчання

Добрий день. 16 травня ,трудове навчання.Сьогодні ви вже повинні ,хто незакінчив, закінчити свої проекти.Багатьох роботи я вже бачила,ті хто нездав закінчуйте і присилайте .

10:51 16.05.2022

4 квітня.Проект.

Добрий день. 4 квітня, трудове навчання . Сьогодні ми продовжуємо роботу над своїми проектами.,поступово підходимо до завершення.Хто ще й досі нічого не виготовив , я хочу запропонувати вам моделі до великодня.http://youtube.com/watch?v=45tdZ8WA5O8

14:52 04.04.2022

21 березня.Тема: Виготовлення виробу.Оздоблення виробу.

Добрий день. 21 березня.Трудове навчання. Тема: Виготовлення виробу.Оздоблення виробу. На сьогоднішньому уроці ми продовжимо роботу над виготовленням виробу . А також вибирете елемент оздоблення для свого виробу.Підготуйте всі потрібні вам для роботи інструменти та матеріали і приступайте до роботи. А також велике прохання присилати свої роботи в процесі їх виготовлення. Творчих успіхів і трудового натхнення в вашій роботі.

18:39 21.03.2022

14.03.2022 Тема.Виготовлення предмету інтер'єру

Добрий день. 14 березня,трудове навчання.Тема :Виготовлення предмету інтер'єру.Виконання операцій відповідно до обраного виробу та технології його виготовлення.Всі ми з вами уже розпочали роботу над власними виробами, а дехто вже навіть дійшов до середини роботи. І сьогодні ми з вами будемо працювати і будемо намагатися покращити і модернізувати нашу роботу. Ті з учнів , які приєдналися до класу ,можуть вибрати і почати виготовляти виріб з тих підручних матеріалів , які є в них в наявності.Це може бути - флористика,вишивка,бісероплетіння,вязання, виготовлення шкатулокз картонних коробок,з пластикових пляшок.Застосуйте всю вашу фантазію, кмітливість.естетичний смак. Тож приступайте до роботи, творчого вам натхнення.

20:59 14.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень