Ви веселі, креативні,

Сто відсотків, позитивні

Витривалі і спортивні

А до того ж ми активні!

Наш 6 клас – веселий, активний, творчий, дружній колектив. У нас панує атмосфера дружби і доброзичливості. Учні веселі, кмітливі, слухняні, допомагають один одному у навчанні. Все завжди робимо разом: прибираємо у класі, поливаємо квіти, готуємося до класних і шкільних заходів. Кожен учень по-своєму талановитий і в чомусь особливий. На перервах у нас завжди лунає гучний сміх, а після уроків зовсім не хочеться повертатися додому, бо у класі весело і затишно. Завжди разом проводимо як шкільний, так і вільний час. Дуже любимо мандрувати, і тому часто їздимо на екскурсії у цікаві місця. Кожен із учнів створює і доповнює наш колектив, адже кожен має свої захоплення, і всі вони такі різні і цікаві. Кожного року ми стаємо все розумнішими та поповнюємо нашу шкільну родину новими талантами. Класний керівник – Тамара Володимирівна Бабенко.