A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Авторський Олександра Антоновича Захаренка ліцей

Набутівської сільської ради
Черкаської області

Наші успіхи

Дата: від до Скинути

23.03.-24.03. 2023 відбулося урочисте відкриття та підсумок Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

23.03.-24.03. 2023 відбулося урочисте відкриття та підсумок Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Цьогоріч організаторами конкурсу є Український державний центр національно-патріотичного виховання та комунальний заклад «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за підтримки та сприяння Департаменту освіти і наук Київської обласної військової адміністрації. У конкурсі беруть участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів, учні професійно-технічних навчальних закладів, які є екскурсоводами музеїв закладів освіти. Програмою конкурсу передбачено роботу секцій відповідно до видів музеїв: військово-історичні, краєзнавчі та літературні. Щиро вдячні організаторам заходу,учасникам конкурсу та їх керівникам! Попри складні умови сьогодення організаторам вдалося достойно провести цей конкурс,а учасникам чудово представити свої роботи. Запам'яталося та сподобалося вітальне слово Олександра Міхна, директора Педагогічного музею України, який подякував організатору конкурсу – Українському державному центру національно-патріотичного виховання – за плідну творчу співпрацю.Звертаючись до юних екскурсоводів, О. Міхно зокрема сказав: «Екскурсовод – це вправний оратор, це талант, це покликання, це особлива творча робота. Переконаний, що жоден штучний інтелект чи аудіогід не замінить уповні людської взаємодії, живого спілкування та емоцій прямої комунікації. Щиро бажаю екскурсоводам закладів освіти віри у власні сили, у свій успіх, який неодмінно прийде за умови працьовитості та завзятості» Юні екскурсоводи демонстрували свою майстерність у проведенні екскурсії у заочній формі - zoom конференція. Комунікувати екскурсоводу довелося через екран, на який проєктується презентація музею із учасниками конкурсу та жюрі.Потрібно було неабиякої майстерності,щоб привернути увагу до своєї екскурсії та залучити до інтерактиву учасників. Саме таку креативну майстерність продемонструвала наш юний екскурсовод Пилипець Світлана,учениця 11-го класу Авторського О.А.Захаренка ліцею Набутівської сільської ради Черкаської області, здобувши І місце в номінації «краєзнавчі музеї» (Керівники:Городиська Світлана Василівна,вчитель історії та Проценко Марія Василівна,завідувач шкільним музеєм) Щиро вітаємо переможця та її керівників!

12:00 27.03.2023

Тренінгові курси у м. Кракові

Вчитель англійської мови Авторського О.А.Захаренка ліцею Марченко Валентина Василівна пройшла тренінгові курси у м. Кракові, організовані Британською Радою в Україні «Викладання та навчання у важкі часи» для вчителів англійської мови. Цей захід проводився у рамках глобальної програми Британської Ради «Language for Resilience». Головна мета запропонованого курсу - ознайомлення з можливими проявами наслідків травми, розуміння складної поведінки учнів під час війни, а також особливі методичні підходи у викладанні задля створення безпечного навчального середовища у класі. По закінченні навчань Валентина Василівна отримала не лише сертифікат проходження міжнародних курсів, а й масу позитивних та приємних емоцій від спілкування . Вітаємо, колего! .

09:50 09.02.2023

«Зірки Надросся-2022»

Щиро вітаємо наш дует Сисенко Аліну і Вівчарук Анну із І місцем та духовий оркестр з отриманням гран-прі 16-го обласного відкритого Благодійного фестивалю-конкурсу «Зірки Надросся-2022».

19:56 15.12.2022

Конкурс" Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів".Вітаємо переможців нашого ліцею.

Маємо 3 перших місця у конкурсі" Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів".Вітаємо переможців(Шульженка Ростислава, Сисенко Аліну та Петренко Анну) та вчителів, що їх підготували: Бублій Т.П., Сергеєву А,М..Дякуємо за перемогу!

19:46 17.03.2022

Обласний етап конкурсу юних екскурсоводів "Край в якому я живу"

09.02-10.02.2022 року  відбувся І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». У конкурсі було представлено 20 музеїв при закладах освіти області: 10 етнографічних ; 4 військово-історичних ; 6 музеїв історії освіти.Наш заклад освіти  представляли за напрямком „Музеї історії освіти або історії закладу освіти“: учениці 10-го класу,екскурсоводи музею історії села при Авторському О.А.Захаренка ліцеї - Пилипець Світлана -робота  "Мрії з минулого у "капсулі часу"" - здобула друге місце; Кириленко Женя - робота  „Іди i не зупиняйся, бо якщо зупинишся, безнадійно відстанеш!“- перше місце! Обидві роботи присвячені О.А.Захаренку,Народному вчителю,Академіку,колишньому директору сахнівської школи,людині, завдяки якій ми маємо прекрасний навчальний заклад.

18:53 17.02.2022

Подорож по алеї правових знань

Забезпечення прав та захист інтересів дитини є важливою проблемою сучасної України, вирішення якої має бути головним для кожного свідомого громадянина. У 1989 році був прийнятий перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу – Конвенція ООН про права дитини.  У четвер 23.09.2021р. у нашому ліцеї відбувся перший (шкільний) етап конкурсу "Подорож по алеї правових знань",в якому знання юних правознавців презентували шість учнів 9-11 класів нашого ліцею: Слюсар Дарія 10кл., Пилипець Світлана- 10 кл,Вівчарук Аня- 9 кл.,Назарлі Тимур 10 кл.,Шульженко Владислав -11 кл.,Логвиненко Тимофій 10 кл; вони продемонстрували свої творчі навички і знання  Конвенції ООН про права дитини, Конституції України та шкільного курсу правознавства. Конкурсні завдання складалися із 10 усних, творчих та 20 тестових запитань.Максимальна кількість балів 20. Переможців визначало журі у складі вчителя історії та географії Тепленко М.О.,вчителя історії та правознавства Городиської С.В. та заступника із НВР Бабенко Т.В. За результатами оцінювання визначено переможців: Перше місце - Слюсар Дарія 10 кл.(19 балів) та Шульженко Владислав 11кл. (19 балів).Друге місце- Логвиненко Тимофій- 10кл.(18 балів) та Вівчарук Анна 9кл. (17 балів). Третє місце- Назарлі Тимур 10 кл. (15 балів) та Пилипець Світлана 10 кл. (12 балів). Ми щиро вітаємо наших учасників та бажаємо подальших перемог,адже попереду районний та обласний етапи конкурсу "По алеї правових знань". Успіхів та нових звершень,пишаємось вами.

12:41 24.09.2021

Вітаємо переможців першого етапу конкурсу юних екскурсоводів "Край в якому я живу"

Наші юні екскурсоводи Кириленко Женя та Пилипець Світлана зайняли перше місце на обласному етапі конкурсу "Край в якому я живу"- тема екскурсії: "Якщо хочеш змінити світ на краще...починай це робити із себе і не завтра,а сьогодні із цієї хвилини!". Вітаємо із перемогою наших дівчат та їх керівників Проценко Марію Василівну,завідувача шкільним музеєм та Городиську Світлану Василівну,вчительку історії та бажаємо нових звершень!

10:30 29.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень