Ознайомча лекція та практичне заняття з надання першої медичної допомоги.

26 лютого з метою популяризації військових професій та заохочення патріотичного духу юнацької молоді була організована зустріч з представниками третього відділу Черкаського РТЦК та СП: майором Уханем Олександром Миколайовичем,старшим сержантом Головком Віктором та солдатом Мєшковим Кирилом Володимировичем.

13:07 26.02.2024

Відкриття «Класу безпеки».

21 лютого 2024 року в Авторському О.А.Захаренка ліцеї, у межах реалізації Всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України, відбулось відкриття «Класу безпеки».

11:52 21.02.2024

Всесвітня "тиха" акція.

В честь вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні учні нашого ліцею долучилися до всесвітньої "тихої" акції "Ангели пам'яті",яка є щорічною. Виготовили янголів із білого паперу,що символізують Героїв,які загинули за Україну під час мирних акцій протесту впродовж 2013-2014 року та розвісили їх на деревах.

12:54 20.02.2024

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників. 20 лютого у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів.

11:35 20.02.2024

Уроки - пізнаємо природу.

З учнями 5 і 6 класу ми вивчаємо новий предмет -Пізнаємо природу. Діти з великим задоволенням ідуть на уроки . Це наука цікава і непередбачувана . Учні дізнаються багато нового . Для отримання знань є всі умови : інтерактивна дошка, атласи, новенькі глобуси , карти , а головне - бажання дітей. Природа і світ навколо куди більш незвичайна і чарівна , ніж здається на перший погляд .

12:52 16.02.2024