Всесвітній день поезії.

21 березня колектив Авторського О. А. Захаренка ліцею долучився до Всесвітнього дня поезії. Учні разом з учителями декламували поетичні рядки вітчизняних та зарубіжних поетів. Звучали твори Тараса Шевченка,Володимира Сосюри, Лесі Українки, Василя Симоненка, Вільяма Шекспіра, Поля Верлена, Франческа Петрарки. І

12:11 21.03.2024

21 березня 2024 року Черкаський державний технологічний університет у межах просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» влаштував онлайн-зустріч зі старшокласниками Авторського О. А. Захаренка ліцею .

10:04 21.03.2024

20 березня Всесвітній день казки.

20 березня Всесвітній день казки. Цікаво пройшов він для першокласників нашого ліцею. Адже казки цікавили дітей завжди.

09:59 20.03.2024

Дент м'якої іграшки.

Сьогодні в нашому ліцеї був день м'якої іграшки. На уроках разом з учнями були їхні улюблені іграшки,завдяки яким навчання було цікавіше. Учні принесли  до школи своїх м'якеньких друзів : собачок, слоників, котиків, ведмедиків, зайчиків і мишок та залюбки гралися ними. Адже взаємодія з м'якою іграшкою сприяє розвитку позитивних емоцій , формує своєрідне відчуття безпеки.

09:50 18.03.2024

Реєстрація НМТ.

Звертаю увагу на особливості організації та проведення національного мультипредметного тесту в області в 2024 році

09:45 14.03.2024

День українського добровольця.

Щороку 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Це свято є символом звитяги та самопожертви. Сьогодні Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії- збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність та територіальну цілісність.

09:14 14.03.2024