A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Авторський Олександра Антоновича Захаренка ліцей

Набутівської сільської ради
Черкаської області

Методична робота

Фото без описуМетодична тема ліцею у 2024-2025 навчальному році:  «Формування компетентностей учнів у сучасному середовищі в умовах Нової української школи. Партнерство між усіма учасниками освітнього процесу»

 

 

Першочергові заходи з виконання пріоритетних завдань закладу освіти на 2024-2025 навчальний рік.

Головне завдання колективу закладу освіти в 2024-2025 навчальному році:

  • Забезпечити безперебійний освітній процес у закладі освіти та охопити всіх дітей шкільного віку якісним навчанням з урахуванням попиту освітніх послуг та безпекової ситуації, поліпшення якості освітньої діяльності закладу освіти (Дирекція, педагогічні працівники)
  • Навчальна робота. Підвищити результативність участі в предметних олімпіадах і конкурсах   за рахунок впровадження різних видів інноваційних методів роботи з обдарованою молоддю. (Заступник директора з НВР, педагогічні працівники)
  •  Підвищити результативність навчальної роботи в класах з використанням інноваційних методів через систему візуальних комунікацій. (Заступник директора з НВР, вчителі - предметники)
  •  Здійснювати підтримку і педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами. (Заступник директора з НВР, асистенти вчителя, учителі-предметники, класні керівники)
  •  Підвищити відповідальність у веденні шкільної документації. (Заступник директора з НВР, педагог-організатор, діловод )
  • Спрямувати навчальну роботу всього колективу ліцею у напрямку «Впровадження різних видів інноваційних методів, технологій у викладанні предметів інваріантної складової». (Дирекція, педагогічні працівники)
  •  Спрямовувати зміст завдань під час проведення навчальних занять на творчу та аналітичну роботу учнів, ставити проблемні питання, на які немає готової відповіді в підручнику чи інших джерелах. (Дирекція, педагогічні працівники)
  •  Неухильно дотримуватись принципів академічної доброчесності та власним прикладом демонструвати важливість дотримання норм академічної доброчесності у педагогічній діяльності (посилання на джерела, які використовуються в роботі, справедливе оцінювання навчальних досягнень учнів, підбір завдань, які відповідають віковим можливостям учнів). (Адміністрація закладу освіти, педагогічні працівники)
  •  Інформувати учнів та батьків про необхідність дотримання академічної доброчесності: під час проведення навчальних занять, у позаурочних заходах, за допомогою наочної інформації (наголошувати на дотриманні таких якостей, як старанність, самостійність у навчанні, відповідальність за свої рішення, чесність здобуття оцінок тощо). (Адміністрація закладу освіти, педагогічні працівники, класні керівники)
  •  Забезпечити систему роботи з адаптації та інтеграції здобувачів освіти до освітнього процесу. (Адміністрація закладу освіти, педагогічні працівники)
  •  Розробити критерії оцінювання навчальних досягнень учнів при використанні інших, крім класно-урочної, форм організації освітнього процесу та форм роботи з учнями: дистанційного, змішаного навчання. (Дирекція закладу освіти, педагогічні працівники)
  •  Впроваджувати самооцінювання і взаємооцінювання учнів; отримання постійного зворотного зв’язку від учнів у процесі оцінювання. (Педагогічні працівники)
  • Впроваджувати формувального оцінювання в 5 -11 класах, урізноманювати форми роботи використання вчителями для впровадження формувального оцінювання в освітньому процесі. (Педагогічні працівники)
  •  Забезпечувати розвиток відповідального ставлення до навчання, створювати умови особистісно орієнтованого навчання. (Педагогічні працівники)
  •  Продовжити роботу з виконання дослідницьких і творчих завдань, проєктів. (Педагогічні працівники)
  •  Підвищувати якість природничо-математичної освіти, впроваджувати STEM-навчання. (Педагогічні працівники)
  •  Продовжити роботу зі створення безпечного освітнього середовища у закладі освіти, здійснювати заходи щодо мінної безпеки з урахуванням проведення спільних заходів із залучення ДСНС
  •  Забезпечувати комфортні умови для учасників освітнього процесу
Дата: від до Скинути

Методичне об'єднання вчителів початкової ланки

Найкращою справою в житті є та, якою займаєшся за покликом серця. Підтвердження цього є професія вчителя. Учитель- це людина, на якій тримається реформа. Без неї чи нього будь- які зміни будуть неможливими, тому один із головних принципів сьогодення і НУШ - умотивований учитель.

10:30 15.11.2023

Засідання творчої групи керівників закладів ЗСО з проблеми «Безпекова школа в нових цивілізаційних умовах»

7 квітня на базі КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» взяла участь у засіданні творчої групи керівників закладів ЗСО з проблеми «Безпекова школа в нових цивілізаційних умовах». Мета даного заходу – розширити погляди на безпечне та комфортне середовище сучасної школи, зосередившись на створенні проєктів, спрямованих на облаштування укриттів у закладах освіти, підвищення рівня психологічної стійкості учасників освітнього процесу. Щиро дякуємо ректору КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Чепурні Н.М. яка ознайомила присутніх з новими нормативними актами та проєктами щодо створення безпечного й комфортного середовища в закладах освіти . Цікаво, захоплююче ,мотивуюче пройшли активні форми з питань створення безпечного простору завдяки наданню психосоціальної підтримки учням і педагогам; виявлення очікувань учасників освітнього процесу щодо розвитку загальної середньої освіти у воєнний та післявоєнний період; розвитку проєктів STEM-освіти, проведені Лісовою Н.І., проректором з питань ЗНО і моніторингу якості освіти, Замулко О.І., керівником координаційного центру професійного розвитку особистості, Харитоновою С.М., завідувачкою навчально-методичного центру психологічної служби та Зорею Ю.М., завідувачою Центру «STEM-освіти», Учасники творчої групи директорів отримали нові знання, приємні враження, мотивуюче спілкування та зрештою отримали певний захист від психологічного вигорання. Щира подяка організаторам та колегам за цікаво проведений захід та отримані чудові емоції! Мариненко Н.В.

17:37 07.04.2023

Тренінг "Ефективні методи навчання з використанням посібника "Громадянська освіта " 10 клас. Методичні матеріали для інтегрованого курсу (Т. Ремех )"

5.04.2023р. у рамках Програми науково-методичного тижня «Актуальні питання професійної діяльності педагогічних працівників у воєнний та післявоєнний час» на базі КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» була учасником тренінгу "Ефективні методи навчання з використанням посібника "Громадянська освіта " 10 клас. Методичні матеріали для інтегрованого курсу (Т. Ремех )".Для викладачів громадянської та історичної освітньої галузі провела тренінг очно методист Боровець Л.М. для педагогічних працівників Черкаського району. Отримала нові знання, приємні та надихаючі враження, нові знайомства із колегами та обмін досвідом. Вдячна Боровець Л.М. та колегам за тепле, професійне та мотивуюче спілкування! Вчитель історії та правознавства Городиська С.В.

17:31 05.04.2023

Методичне засідання класних керівників - « Навчання у важкі часи»

В Авторському О.А.Захаренка ліцеї відбулося відкрите засідання методичної комісії класних керівників. Тема даного методичного засідання- « Навчання у важкі часи». Голова методичної комісії Марченко В.В. акцентувала увагу педагогічних працівників на створенні безпечного освітнього середовища, ознайомила з видами дитячих травм та усуненням їх наслідків. Вчителі розглянули різні види вправ для створення позитивного емоційного середовища. На засіданні були присутні елементи тренінгу ( « Струмочок», « Зміни місце», « У музеї»). Засідання методичної комісії класних керівників виявилося надзвичайно продуктивним та корисним.

17:24 03.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень