Засідання творчої групи керівників закладів ЗСО з проблеми «Безпекова школа в нових цивілізаційних умовах»

Дата: 07.04.2023 17:37

7 квітня на базі КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» взяла участь у засіданні творчої групи керівників закладів ЗСО з проблеми «Безпекова школа в нових цивілізаційних умовах». Мета даного заходу – розширити погляди на безпечне та комфортне середовище сучасної школи, зосередившись на створенні проєктів, спрямованих на облаштування укриттів у закладах освіти, підвищення рівня психологічної стійкості учасників освітнього процесу. Щиро дякуємо ректору КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Чепурні Н.М. яка ознайомила присутніх з новими нормативними актами та проєктами щодо створення безпечного й комфортного середовища в закладах освіти . Цікаво, захоплююче ,мотивуюче пройшли активні форми з питань створення безпечного простору завдяки наданню психосоціальної підтримки учням і педагогам; виявлення очікувань учасників освітнього процесу щодо розвитку загальної середньої освіти у воєнний та післявоєнний період; розвитку проєктів STEM-освіти, проведені Лісовою Н.І., проректором з питань ЗНО і моніторингу якості освіти, Замулко О.І., керівником координаційного центру професійного розвитку особистості, Харитоновою С.М., завідувачкою навчально-методичного центру психологічної служби та Зорею Ю.М., завідувачою Центру «STEM-освіти», Учасники творчої групи директорів отримали нові знання, приємні враження, мотивуюче спілкування та зрештою отримали певний захист від психологічного вигорання. Щира подяка організаторам та колегам за цікаво проведений захід та отримані чудові емоції! Мариненко Н.В.