Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» Осінь-2020.

Дата: 10.12.2020 11:23

Інтернет-олімпіада «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. Завдання розроблено методистами відповідно до шкільної програми. Олімпіади суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів. Тож наші учні теж вирішили взяти участь  у змаганнях, адже це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди.Учні 7- 10-х класів взяли участь в олімпіаді з історії та отримали сертифікати і подяки за участь.Дипломи 3-го ступеня отримали учні 8-го класу Вівчарук Анна та Коваленко Тимофій. Ян Шеремет, учень того ж 8-го класу був за крок до третього місця (не вистачило 2 бали).Ми щиро вітаємо наших переможців та учасників олімпіади "На Урок"Осінь-2020 та бажаємо не зупинятись на досягнутому і підкорювати нові вершини знань!Висловлюємо подяку за підготовку учнів нашій вчительці історії та правознавства Городиській С.В.Вітаємо!!!