5 травня.Зарубіжна література

Дата: 05.05.2022 21:44

, Доброго дня! 05.05.Зарубіжна література. Тема уроку. Гарпер Лі. " Убити пересмішника". Проблеми входження молоді в дорослий світ, зіткнення із жорстокістю. Моральні ідеали у творі. 1 Літературний диктант. 1Навіть штат, в якому відбуваються події роману? 2.У які рокивідбуваються події твору?. 3Від чийого імені ведеться розповідь уромані?. 4.Кому з героїв належать слова "Є в людині дещощо не підкоряється більшості, - це її совість"? 5.За що Аттікус поважав міссіс ДЮБОЗ?. 6.Чим захоплювалася міс Моді?. 7.Якийперший подарунок Страшили знайшли діти у дуплі старого ДЕРЕВА? 8.Чия світлина на конкурсі вродливих ді тей виграла премію 5 ДОЛАРІВ? 9.ЩО,.. поєднує Аттікус а та ВСЕВИДЬКА? 10.Який роман читав Джим хворій місісДюбоз? 11бЩо біля дому Страхолюда Редлі загубив Джим під час нічної вилазки? 12.Хто такий пересмішник? 13.Які проблемы розкриває у своєму романі Лі? 14. Що таке толерантність? 15.Уромані оповідь ведеться від імені дитини? Чому? 16.Чому епіграфом до роману є слова Чарльза Лема"Юристи, напевно, теж колись були дітьми?" 17.До людей з іншим кольором шкіри треба ставитися....... ВАША ВІДПОВІДЬ.