Дата: 29.03.2022 21:00

29 березня. Тема. Уява, фантазія і романтичність у житті сучасної людини("Митькозавр з Юрківки...") Прочитати і переказати6, 7,9 розділи. Письмово дати відповіді на літературний диктант. 1.Діти, про яких ідеться в повістіЯ. Стельмаха, закінчували клас...? 2.За літо вчителька біології запропонувала дітям зібрати...? 3.Село, де жила бабця Митька, називалося...? 4.Вася-велосипедист назвав Сергія і Митька...? 5.Бабуся на повідомлення хлопців, що вони житимуть у лісі біля озера...? 6.Василь вирішив помиритися з хлопцями й приніс їм у подарунок...? 7.Намагання Митька щось допомогти бабусі по господарству закінчувалися... ? 8.Василь на доказ існування таємничої істоти в озері показав хлопцям...? 9.Вася-велосипедист згадував про чудовисько..? 10.Бурштин-це..? 11.Діти жили біля озера у відбудованому ними...? 12.Найбільше в характерах хлопців виявилися такі риси, як...