28 квітня.Тематична контрольна робота : Кисень

Дата: 28.04.2022 12:52

Добрий день ! 28 квітня ! Хімія . Тема : Тематична контрольна робота : Кисень . В робочий зошит написати число, тему . Виконати тестові завдання. Пишите питання ,а потім спочатку букву і до неї відповідь.Постарайтесь за урок зробити і вислати . Роботи присилайте вчасно . Бажаю успіхів, здоров'я та мирного неба !!!

Тема. Контрольна робота №2 з теми: «Кисень» Варіант І І рівень 1. (0,25 бала) Укажіть хімічний символ Оксигену: а)О2; б)О; в) Н2; г) Р. 2. (0,25 бала) Укажіть молекулярну (формульну) масу кисню: а)8; б)16; в) 32; г)48. 3. (0,25 бала) Укажіть фізичні властивості притаманні кисню: а)легший за повітря; б)добре розчинний у воді; в) твердий; г) без запаху. 4. (0,25 бала) Кисень в промисловості одержують: а) розкладанням гідроген пероксиду; б)розкладанням калій перманганату; в) електролізом води; г) розкладанням калій хлорату. 5. (0,25 бала) Оберіть прізвище вченого, якого вважають першовідкривачем кисню: а) Дж. Дальтон; б) Дж. Прістлі; в) Г.Кавендіш; г) А. Лавуазьє. 6. (0,25 бала) Якщо в пробірку з киснем внести тліючу скіпку, вона: а) гасне; б) горить менш інтенсивно; в) горить без змін; г) спалахує. ІІ рівень 7. (1,5 бала) Установіть відповідність між поняттям та його визначенням: А) Оксиди Б) Повільне окиснення В) Каталізатори Г) Дихання 1) Речовини, які змінюють швидкість хімічної реакції, проте самі в ній не витрачаються 2) сукупність процесів, які забезпечують потрапляння в організм кисню і виділення з нього органічних речовин із вивільненням енергії, що міститься в них, необхідної для життєдіяльності 3) це суміш кисню з воднем у спів відношенні 1:2 4) бінарні сполуки хімічних елементів з Оксигеном 5) процес повільної взаємодії речовин із киснем без утворення полум’я та великої кількості теплоти 8. (1,5 бала) Складіть формули наступних оксидів: Алюміній оксид, карбон (ІV) оксид, гідроген оксид, сульфур (VI) оксид ІІІ рівень 9. (1 бал) Складіть рівняння реакцій: а) S + О2 → б) Н2S + О2 → в) Fe + О2 → 10. (1 бал) Розрахуйте масову частку Оксисену в Al2O3. 11. (1 бал) Здійсніть ланцюжок перетворень за схемою: С→ СО → СО2 ІV рівень 12. (1 бал) Визначте валентність елементів у наведених оксидах, назвіть ці оксиди: CaO, Cl2O7, N2O, SiO2. 13. (1,5 бала) Реакції, у яких з однієї речовини утворюється декілька інших речовини, називають…Наведіть загальний вигляд даної реакції. Складіть хімічне рівняння даної реакції з калій перманганату.