3 - 5 травня.Українська мова.

Дата: 03.05.2022 19:14

03.05. і 05.05.Українська мова Доброго дня! Тема:Розвиток мовлення Контрольний письмовий твір- опис місцевості(вулиці,села,міста) на основі особистих вражень і спостережень в художньому стилі з використанням відокремлених означень та обставин Це завдання ви будете виконувати протягом двох уроків. 1.Уважно послухайте відео. 2.Прочитайте текст вправи 424.Виконайте усно завдання до тексту. 3.Ви будете писати твір на тему "Моє рідне село".Тому вам треба - добре обдумати про що ви будете писати, -скласти план, -зібрати робочі матеріали (скористайтесь таблицею, що на сторінці 193). 4.На основі зібраного матеріалу складіть твір на чернетках, використовуючи відокремлені означення і обставини,перевірте. 4.Перепишіть у зошит Роботи надішліть мені 05.05.