Тиждень математики.

Дата: 11.03.2024 18:49

З метою розвитку математичної компетентності та зацікавлення учнів до вивчення математики в нашому ліцеї один з навчальних тижнів був присвячений цій науці.

Вчителі математики І.Л. Рибалка та Т.В. Бабенко організували разом з учнями матиматичний квест для учнів 5-7 класів, перегляд документального фільму про розвиток математичної науки ( 8-9кл), участь учнів в предметній олімпіаді на освітній платформі "Всеосвіта", розгадування коосвордів, математичних ребусів. Учні мали змогу познайомитися з такими поняттями як "математичні софізми", шукали шляхи виходу із незрозумілої ситуації, застосувавши прийом "математичні викрутаси". Дуже сподобалась учням гра в "П'ятнадцятку", із захопленням розв'язували логічні задачі із сірниками.

Тиждень пройшов насичено і цікаво, дав можливість дітям пірнути у світ математики, що виходить за межі шкільної програми, зрозуміти її роль у повсякденному житті людства.