З нагоди 210 річниці від дня народження великого Кобзаря учні нашого ліцею долучилися до участі в конкурсі "Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів".

Дата: 08.03.2024 18:46

Серед найславетніших поетів людства-ім'я Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861р.р.).

Народні мрії і волелюбність трудящого люду, ніжну любов до рідної землі і нескореність Прометея увібрала в себе поезія геніального співця українського народу. Його вірші для багатьох поколінь стали книгою життя, книгою народної історії.

"" Слово вічне,слово невмируще своєю правдою, невідцвітне художньою красою"- так оцінив творчість Т. Г. Шевченка відомий наш письменник Олесь Гончар.

Наші діти із вдячністю й любов'ю сприймають вірші великого Кобзаря.

Пропонуємо послухати виступи конкурсантів Авторського О. А. Захаренка ліцею.