"Подорож - єдина річ,купуючи яку, стаєш багатшим."

Дата: 31.03.2024 12:43

"Подорож - єдина річ,купуючи яку, стаєш багатшим."

(автор невідомий)

Правдивість цих слів кожен із нас (туристів) відчув на собі.

За три дні подорожі до м.Вінниці наші діти (учні 10-го та 11-го класів) привезли додому величезне та позитивне враження від гостинних вінничан та Подільського краю.

Три неймовірно насичені та цікаві екскурсії від гідес Альони Сазонової та Оксани Роздорожнюк (Офіс туризму м.Вінниця) :

1) "Вінниця за 100 хв.";

2) "Історії кохання м.Вінниця";

3) "Два полюси одного міста" ( ставка Гітлера "Вервольф" та музей-садиба відомого українського лікаря, хірурга М.Пирогова)

Професіоналізм обох гідес настільки високий,що діти ставили багато запитань і наступного дня, коли гуляли містом та бачили інші групи туристів,яким проводили екскурсії гідеси у захопленні говорили:" дивіться,а он наші пані Альона... пані Оксана."

Звичайно,хочеться передати цим дописом,усім нашим читачам ті радісні емоції,які ми отримали під час цієї подорожі,але це не реально, тому що лише подорожуючи, можна все це осягнути.

Та сьогоднішній неспокійний час давався в знаки: були і повітряні тривоги, і укриття посеред ночі та в день,хвилювання батьків та супроводжуючих;

але попри все це діти приїхали здорові,задоволені,щасливі.

Мирного неба усім нам.

Керівник туристичної групи -