ТЦК та СП провели навчання для учнів ліцею.

Дата: 29.03.2024 12:40

Французький письменник Гі де Мопассан писав: «Війна – варварство, коли нападають на мирного сусіда, але це священний обов’язок, коли захищають Вітчизну». Тому з шкільної парти нашим старшокласникам необхідно бути готовими до захисту своєї Батьківщини.

Основним елементом військових дій є зброя. Для успішного виконання бойових завдань кожен військовослужбовець повинен знати матеріальну частину зброї, тримати її в належному стані і вміти вести влучний вогонь,знати основи медицини.

Військові інструктори третього відділення Корсунь-Шевченківського

ТЦК та СП провели навчання,де учні вчилися надавати першу домедичну допомогу, розбирали та збирали макети АК, знайомилися із видами бойової зброї, вивчали правила поводження із вибухонебезпечними пристроями.

Але, як говорив італійський письменник, філософ, політичний діяч Ніколло Макіавеллі «Зброю необхідно використовувати в останню чергу – коли інші засоби виявляться недостатніми».

Тож ,дорогі наші діти, нехай ваші руки в майбутньому тримають лише макети зброї,а небо України буде мирним!

Колектив Авторського О.А.Захаренка ліцею щиро дякує начальнику третього відділення Корсунь-Шевченківського ТЦК та СП БадюлькуПавлу Григоровичу за проведені навчання.

Слава Україні!