28.04. П. Куліш - відомий український письменник, перший професійний літературний критик, перекладач, автор підручників для школи, українського правопису.

Дата: 28.04.2022 12:15

28.04. Українська література Доброго дня Тема :П. Куліш - відомий український письменник, перший професійний літературний критик, перекладач, автор підручників для школи, українського правопису. Вплив на П. Куліша ідей європейського просвітництва:"Українець у Європі, європеєць в Україні"Романтична основа світогляду. Ентузіазм і жертовність П. Куліша у громадській та культурній роботі 1.Уважно послухайте відео.https://m.youtube.com/watch?v=6QFGWxaXGd4 2.Ознайомтесь з творчістю письменника за підручником на сторінці 250 - 253. 3.На основі почутого і прочитаного складіть хронологічну таблицю П. Куліша. Успішної вам роботи.