Всесвітній день поезії.

Дата: 21.03.2024 12:11

21 березня колектив Авторського О. А. Захаренка ліцею долучився до Всесвітнього дня поезії. Учні разом з учителями декламували поетичні рядки вітчизняних та зарубіжних поетів. Звучали твори Тараса Шевченка,Володимира Сосюри, Лесі Українки, Василя Симоненка, Вільяма Шекспіра, Поля Верлена, Франческа Петрарки. І

Із захопленням сприйняли власні поезії учнів та їх наставників, а мелодійне звучання поезії французькою додало заходу особливої родзинки. Кожен з декламаторів показав акторську майстерність та поділився емоціями та натхненням. Дружній і творчій атмосфері сприяли філіжанки чаю з печивом. Вкотре переконуємося, що кожна дитина творча, креативна, талановита! А позакласні заходи дають можливість віднайти ці таланти. Бажаємо кожному знайти автора, чиї поезії зачарують і заставляють серце пережити щемливі емоції!

#тижденьпоезії2024