Олімпіади з біології та хімії "Всеосвіта" Зима- 2020-2021.

Дата: 09.03.2021 11:17

В січні-лютому учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з біології та хімії "Всеосвіта" Зима 2020-2021.В олімпіаді з хімії участь взяло 8 учнів (7,8-го та 10-го класів).Маємо 3-х переможців.Несен Ярослав (10 кл) та Вівчарук Анна (8 кл)- отримали Дипломи 1-го ступеня,Савченко Анастасія(10 кл) - Диплом 2-го ступеня.Решта учнів отримали сертифікати учасника,подяки батькам та подарунки (календарі). Із біології в інтерактивній олімпіаді взяли участь 14 учнів.(6,7,8,9,10-х класів).Дипломи 1-го ступеня отримали Слободяник Назар (7 кл.), Пилипець Світлана (9 кл).Дипломи 2-го ступеня Чикирис Олександра ( учениця 6 кл),Озерний Олександр (7 кл.) Кириленко Женя (9 кл.) та Хіміченко Юрій (10 кл.).Вітаємо переможців та учасників олімпіад,бажаємо не зупинятись на досягнутому та здобувати нові перемоги,підкрюввти нові вершини! Висловлюємо подяку нашій вчительці хімії та біології Кириленко Людмилі Василівні за підготовку юних призерів.Так тримати!