І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Дата: 09.02.2023 09:54

За підсумками проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Учасники представили цікаві та пізнавальні екскурсії, показали вміння спілкуватися з екскурсантами та відобразили багатогранність музейних експозицій закладів освіти Черкащини, вкотре довели, що кожен юний екскурсовод унікальний!!! За рішенням суддівської колегії переможцями обласного етапу стали: - в напрямку «Військово-історичні музеї» – Коломієць Вікторія, учениця 11 класу (керівник Кочерженко О. А.) Тернівського ліцею Тернівської сільської ради, яка представила «Історико-етнографічний музей козацтва». - в напрямку «Літературні музеї» – Олефір Яніна та Харченко Мирослава, учениці 10 класу (керівники Фурдига Н. А., Кушніренко Т. Г.) Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Золотоніської міської ради, які представили екскурсію «Споминайте ж мене хоч мислями, споминайте мене хоч устами, споминайте мене добрими словами – я ж був хлопець добрий поміж вами», присвячену Михайлу Максимовичу. - в напрямку «Краєзнавчі музеї» – Пилипець Світлана, учениця 11 класу (керівники Городиська С. В., Проценко М. В.) Авторського О. А. Захаренка ліцею Набутівської сільської ради, яка представила екскурсію «Збережи легенди Сахнівського оберегу».Вітаємо нашу ученицю 11-го класу Пилипець Світлану та її наставників!