Як навчитися безпечної поведінки під час війни!!!

Дата: 28.03.2023 09:45

З учнями нашого ліцею проводилася просвітницька бесіда на тему : " Як навчитися безпечної поведінки під час війни" . Нажаль,війна стала для нас реальністю, в якій ми живемо . Як ми всі помітили , характер війни , небезпеки щоразу змінюються, тому надзвичайно важливо говорити з дітьми про правила поведінки під час війни, для того,щоб діти були захищеними. З учнями обговорювали алгоритм дій під час повітряної тривоги , про правила поведінки в укритті, про те ,як важливо прислухатися до порад вчителів та головне- не панікувати.

Нагадали про поведінку під час онлайн уроків , як важливо , для ефективного навчання вміти слухати один одного , не перебивати .Акцентували увагу на дивних знахідках , говорили в чому саме їх небезпека. Учням ще раз було наголошено про те, що не можна підозрілі предмети займати руками чи ногами, не знімати на телефон.

Потрібно бути уважними, обережними та берегти себе

!https://www.facebook.com/groups/574028166433877/permalink/1579605725876111/