02.05.Контрольна робота за темою "Драматургія кінця 19 початку 20 ст"

Дата: 02.05.2022 09:09

Доброго дня! 02.05.Зарубіжна література. Тема уроку Контрольна робота за темою "Драматургія кінця 19 початку 20 ст" 1. Символом чого у драмі Метерлінк є Синій птах? 2. Як Метерлінк називав свій театр? 3.Хто за професією був батько головних героїв? 4.У якій країні діти дізнаються про моральний обовязокперед тими, хто пішов із життя? 5.Що вразило Тільтіля у палаці Ночі, коли він зазирнув за двері таємниць.? 6.ЯК можна назвати зміни, які відбулися Тільтілем і Мітіль після повернення із подорожі? 7.Дайте визначення драми - феєрії 8.Визначте 12 тему драми. 9.Який прийомвживає автор для розкриття почуттів тварин, предметів, РОСЛИН? 10.ЯКІлюдські цінності вчать вас поважати один одного? 11.Охарактеризуйте Блаженство. Які блаженства відкривають вам очі нчна розуміння сенсу буття, розуміння світу?.

12.Розкрийте особливості драматургії Метерлінк а.13.Назвіть причину хвороби доньки феїБерилюни.14.Як потрапляють на землю діти з Царства майбутнього? 15.Хто з героїв драми проголосив гімн людині? 16.На думку Кота вони були єдиними володарями світу до появи ло появи людини? 17.За допомогою чогоТільтіль зміг побачити Душі речейщо його оточують? 18.Яка ідея твору? 19.Що таке у драмі образ Душі Світла? 20.Якою є позиція Метерлінк щодо здатності людини пізнавати світ? 21Чим нова драма відрізняється від класичного театру?

Відповіді даєте повні на кожне питання і роботи присилаєте сьогодні, а не через місяць. Дякую Гарного продуктивного дня.