15 березня Контрольна робота за творчістю Г. Тютюнника, О. Стороженка, Б. Лепкого, Л. Костенко

Дата: 15.03.2022 08:15

15.03.Українська література Доброго дня! Тема: Контрольна робота за творчістю Г. Тютюнника, О. Стороженка, Б. Лепкого, Л. Костенко.Діти, зберіться з думками і знаннями та в робочих зошитах виконайте контрольну роботу. 1.Яке дерево думав посадити Климко біля могили дядька Кирила? а) вишню, Б) яблуню, в) верба, г) калину. 2.Назви станцію,яку побачив Кличко, коли його разом із попутниками німець прогнав із паровоза: а) Горлівка, б) Дебальцеве, В) Єнакієве, Слов'янськ. 3.Діжурка-це: а) печива, б) інтер'єрна, в) портрета, г) пейзажна деталь 4.Слова Що таке на світі щастя належать : а) матері Павлуся, б) Павлусеві, В) сільським парубками, г) оповідачеві? 5.Кому належать слова:"Нате вам за працю, а це наші гроші, бо самі таки розсудіть:хто б їх у чужу хату вкинув, якби не сам Бог того схотів"? а) Павлусеві, б) його матері, в) наймичці, г) наймитові. 6.В оповідання Стороженка"Скарб" яскраво вражені ознаки а) міфу, б) балади, в) легенди, г) казки. 7.Що раніше лежало в ящику, де ховали господарі гроші("Мишка... "): а) теслярське приладдя, б) рушниця, в) гранати, г) дитячі іграшки? 8.Кому належать слова: "Одні з голоду гинуть, а другі папір у ящик ховають": а) городським мишки, б) сільській мишці, в) господині, г) жебрачці? 9.Як господар збирався пустити в рух гроші? а) вигадувати качок,а потім їх помирати, б) покласти в банк, в) віддати людям під великі проценти, г) купити кілька свинок і двоє-троє телят, підготувати, продати і знову купити? 10.Де відбуваються події у вірші"Чайка на крижині" а) на заході Європи, б) на сході Європи, центрі Європи, г) в Азії? 11.Скільки творів мистецтва пов'зано одним задумом у диптиху: а) два, б) три, в) чотири, г) п'ять? 12.У вірші "Крила" немає образу а) поля, б) неба, в) моря, Г) хмар. Бажаю успіхів. Виконані контрольні надішліть.